Terug

H01

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Mink van der Weerden
Manager Patrick Appels
Fysio Frank Hagenaars
Video Bart van den Acker
Trainer/Coach Lucas Judge
Ass.Trainer Rob Reckers
Ass. Coach Roger van Gent
Arts Luc Maartens

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Den Bosch H1 Rotterdam H1 20:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kampong H1 20 50 15 5 0
2 Bloemendaal H1 20 48 14 6 0
3 Amsterdam H1 20 45 14 3 3
4 Oranje-Rood H1 20 42 13 3 4
5 Rotterdam H1 19 35 11 2 6
6 Den Bosch H1 19 29 9 2 8
7 HGC H1 20 26 8 2 10
8 Tilburg H1 20 19 6 1 13
9 Pinoké H1 20 16 5 1 14
10 SCHC H1 20 15 4 3 13
11 Almere H1 20 10 3 1 16
12 hdm H1 20 7 2 1 17

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 apr HGC H1 14:45 thuis - Veld 1
29 apr HC Tilburg H1 16:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Amsterdam H1 Tilburg H1 4-2
Kampong H1 Oranje-Rood H1 3-0
Almere H1 SCHC H1 2-3
Rotterdam H1 Pinoké H1 3-2
Den Bosch H1 Bloemendaal H1 1-1
HGC H1 hdm H1 4-1
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Pinoké H1 Almere H1 2-1
hdm H1 Kampong H1 0-6
SCHC H1 HGC H1 2-2
Oranje-Rood H1 Amsterdam H1 3-4
Bloemendaal H1 Rotterdam H1 5-1
Tilburg H1 Den Bosch H1 1-3
VRIJDAG 22 SEPTEMBER 2017
Almere H1 Bloemendaal H1 1-2
Rotterdam H1 Tilburg H1 3-0
Den Bosch H1 Amsterdam H1 2-3
hdm H1 Oranje-Rood H1 4-4
HGC H1 Pinoké H1 5-3
Kampong H1 SCHC H1 3-0
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Oranje-Rood H1 Den Bosch H1 3-1
Tilburg H1 Almere H1 2-1
SCHC H1 hdm H1 4-3
Bloemendaal H1 HGC H1 7-2
Amsterdam H1 Rotterdam H1 2-3
Pinoké H1 Kampong H1 2-5
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
hdm H1 Pinoké H1 1-4
Kampong H1 Bloemendaal H1 3-3
HGC H1 Tilburg H1 4-1
SCHC H1 Oranje-Rood H1 1-5
Rotterdam H1 Den Bosch H1 1-2
Almere H1 Amsterdam H1 1-2
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Oranje-Rood H1 Rotterdam H1 2-1
Pinoké H1 SCHC H1 0-1
Tilburg H1 Kampong H1 2-5
Amsterdam H1 HGC H1 4-0
Den Bosch H1 Almere H1 2-2
VRIJDAG 13 OKTOBER 2017
Bloemendaal H1 hdm H1 6-0
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Pinoké H1 Oranje-Rood H1 0-3
HGC H1 Den Bosch H1 3-2
hdm H1 Tilburg H1 2-3
Kampong H1 Amsterdam H1 2-2
SCHC H1 Bloemendaal H1 1-7
Almere H1 Rotterdam H1 0-1
ZONDAG 22 OKTOBER 2017
Bloemendaal H1 Pinoké H1 1-1
Tilburg H1 SCHC H1 4-2
Amsterdam H1 hdm H1 6-1
Den Bosch H1 Kampong H1 0-4
Rotterdam H1 HGC H1 8-3
Oranje-Rood H1 Almere H1 4-1
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
HGC H1 Almere H1 4-1
Pinoké H1 Tilburg H1 3-2
Bloemendaal H1 Oranje-Rood H1 3-2
Kampong H1 Rotterdam H1 3-2
hdm H1 Den Bosch H1 2-3
SCHC H1 Amsterdam H1 1-6
VRIJDAG 3 NOVEMBER 2017
Den Bosch H1 SCHC H1 3-0
Amsterdam H1 Pinoké H1 3-1
Tilburg H1 Bloemendaal H1 0-4
HGC H1 Oranje-Rood H1 0-1
Almere H1 Kampong H1 4-6
Rotterdam H1 hdm H1 2-1
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Bloemendaal H1 Amsterdam H1 2-0
Pinoké H1 Den Bosch H1 0-1
Kampong H1 HGC H1 2-1
SCHC H1 Rotterdam H1 2-4
hdm H1 Almere H1 3-5
Oranje-Rood H1 Tilburg H1 2-0
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Oranje-Rood H1 Kampong H1 3-3
hdm H1 HGC H1 0-5
Tilburg H1 Amsterdam H1 0-2
SCHC H1 Almere H1 3-2
Bloemendaal H1 Den Bosch H1 1-0
Pinoké H1 Rotterdam H1 3-2
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Rotterdam H1 Bloemendaal H1 1-1
Kampong H1 hdm H1 4-0
Den Bosch H1 Tilburg H1 3-2
Amsterdam H1 Oranje-Rood H1 4-5
HGC H1 SCHC H1 0-0
Almere H1 Pinoké H1 4-2
ZONDAG 4 MAART 2018
Oranje-Rood H1 hdm H1 4-0
SCHC H1 Kampong H1 0-7
ZONDAG 11 MAART 2018
Kampong H1 Pinoké H1 3-2
Almere H1 Tilburg H1 4-1
HGC H1 Bloemendaal H1 0-5
Rotterdam H1 Amsterdam H1 3-3
Den Bosch H1 Oranje-Rood H1 1-2
hdm H1 SCHC H1 3-2
VRIJDAG 16 MAART 2018
Bloemendaal H1 Almere H1 2-1
Tilburg H1 Rotterdam H1 2-3
Pinoké H1 HGC H1 2-6
Amsterdam H1 Den Bosch H1 3-2
ZONDAG 18 MAART 2018
Amsterdam H1 Almere H1 7-1
Bloemendaal H1 Kampong H1 1-1
Pinoké H1 hdm H1 3-4
ZONDAG 25 MAART 2018
Almere H1 Den Bosch H1 1-4
HGC H1 Amsterdam H1 0-2
Kampong H1 Tilburg H1 5-1
hdm H1 Bloemendaal H1 1-9
SCHC H1 Pinoké H1 1-4
Rotterdam H1 Oranje-Rood H1 4-3
VRIJDAG 30 MAART 2018
Oranje-Rood H1 SCHC H1 6-1
Tilburg H1 HGC H1 3-2
ZONDAG 8 APRIL 2018
Oranje-Rood H1 Pinoké H1 2-1
Rotterdam H1 Almere H1 5-4
Den Bosch H1 HGC H1 2-1
Amsterdam H1 Kampong H1 2-2
Bloemendaal H1 SCHC H1 3-1
Tilburg H1 hdm H1 5-1
VRIJDAG 13 APRIL 2018
hdm H1 Amsterdam H1 1-5
Kampong H1 Den Bosch H1 2-0
HGC H1 Rotterdam H1 1-3
Almere H1 Oranje-Rood H1 2-6
Pinoké H1 Bloemendaal H1 0-4
SCHC H1 Tilburg H1 1-1
ZONDAG 15 APRIL 2018
Tilburg H1 Pinoké H1 1-0
Den Bosch H1 hdm H1 5-3
Rotterdam H1 Kampong H1 3-4
Amsterdam H1 SCHC H1 6-2
Oranje-Rood H1 Bloemendaal H1 1-1
Almere H1 HGC H1 0-1