Terug
Junioren A
MA05
19:00 - 20:15
veld 8 - AB
Trainer(s)
Lout van Ierssel
Wim Verweij
Opmerkingen
MA06
19:00 - 20:15
veld 7 - AB
Trainer(s)
Indy Lorteije
Opmerkingen
MA07
19:00 - 20:15
veld 7 - CD
Trainer(s)
Indy Lorteije
Opmerkingen
MA08
19:00 - 20:15
veld 8 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
MB01
18:30 - 20:30
veld 1 - CD
Trainer(s)
Niels de Brouwer
Opmerkingen
MB05
17:30 - 18:45
veld 8 - AB
Trainer(s)
Quint Kos
Opmerkingen
MB06
17:30 - 18:45
veld 8 - CD
Trainer(s)
Luuk Beks
Dirk Muris
Opmerkingen
Junioren C
MC01
17:00 - 18:30
veld 1 - CD
Trainer(s)
Lex Haring
Opmerkingen
MC05
19:00 - 20:30
veld 3
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
MC06
19:00 - 20:30
veld 3
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
MC07
19:00 - 20:30
veld 3
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
MC08
19:00 - 20:30
veld 3
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
MC09
19:00 - 20:30
veld 4
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
MC10
19:00 - 20:30
veld 4
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
MC11
19:00 - 20:30
veld 4
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
Junioren D
MD01
16:00 - 17:30
veld 6 - CD
Trainer(s)
Fleur van Dinther - Paumen
Opmerkingen
MD04
17:30 - 19:00
veld 2
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
MD05
17:30 - 19:00
veld 3
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
MD06
17:30 - 19:00
veld 3
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
MD07
17:30 - 19:00
veld 3
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
MD08
17:30 - 19:00
veld 3
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
MD09
17:30 - 19:00
veld 4
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
MD10
17:30 - 19:00
veld 4
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
MD11
17:30 - 19:00
veld 4
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
MD12
17:30 - 19:00
veld 4
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
Senioren
Trimhockey A
20:30 - 22:00
veld 5
Trainer(s)
Opmerkingen
Trimhockey A
Junioren A
JA01
19:45 - 21:15
veld 1 - AB
Trainer(s)
Thijs Bams
Opmerkingen
JA02
19:00 - 20:30
veld 6 - CD
Trainer(s)
Anniek Gribnau
Opmerkingen
JA03
19:00 - 20:15
veld 5 - AB
Trainer(s)
Manuela Vilar del Valle Dupuy
Opmerkingen
JA04
19:00 - 20:15
veld 5 - CD
Trainer(s)
Manuela Urroz Richter
Opmerkingen
Junioren B
JB01
18:30 - 20:30
veld 6 - AB
Trainer(s)
Lex Haring
Opmerkingen
JB03
17:30 - 18:45
veld 5 - AB
Trainer(s)
Manuela Vilar del Valle Dupuy
Opmerkingen
JB04
17:30 - 18:45
veld 5 - CD
Trainer(s)
Patrick van de Brand
Opmerkingen
Contactpersoon: Diana Blokland. Invulling door Patrick van de Brand
JB05
17:30 - 18:45
veld 7 - AB
Trainer(s)
Manuela Urroz Richter
Opmerkingen
JB06
17:30 - 18:45
veld 7 - CD
Trainer(s)
Bruce Berenos
Opmerkingen
JA1 verzorgt de trainingen. Contactpersoon is Bruce Berenos
Junioren C
JC01
18:00 - 19:30
veld 1 - AB
Trainer(s)
Bram van Rijn
Opmerkingen
JC05
19:00 - 20:30
veld 2
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
JC06
19:00 - 20:30
veld 2
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
JC07
19:00 - 20:30
veld 2
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
JC8
19:00 - 20:30
veld 2
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
Junioren D
JD01
16:30 - 18:00
veld 1 - AB
Trainer(s)
Max de Bie
Opmerkingen
JD02
17:30 - 19:00
veld 6 - CD
Trainer(s)
Bob Hermsen
Opmerkingen
JD03
17:00 - 18:30
veld 6 - AB
Trainer(s)
Berend van der Sijde
Opmerkingen
JD04
17:30 - 19:00
veld 2
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
JD05
17:30 - 19:00
veld 2
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
JD06
17:30 - 19:00
veld 2
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers zijn uiteraard welkom!
Overig
veldreservering (extern)
15:00 - 17:00
veld 7
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Fontys (2/9 tm 4/11)
bedrijfshockey
20:30 - 22:00
veld 7
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
bedrijfshockey
20:30 - 22:00
veld 3
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
bedrijfshockey
20:30 - 22:00
veld 4
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
bedrijfshockey
20:30 - 22:00
veld 8
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
bedrijfshockey
20:30 - 22:00
veld 2
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
bedrijfshockey
20:30 - 22:00
veld 6
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen